.
 
<<  Firma Profili   >>
 

BATEKS TENTE; Tente, branda, çadır imalat ve montajlarının yanında ve anahtar teslimi halı saha yapım sektöründe faaliyet göstermektedir.


Sahip olduğu istikrarlı büyüme ivmesi ve edindiği tecrübeyle bugünkü gücüne ulaşmıştır.

 

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, imalat sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş yerlerine imalatını yapmış olduğu tente ve brandalarıyla başarıyla hizmet vermiştir. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımak hedefindedir.
 


Ürün ve Hizmetlerimiz ;

Pergole tente, polikarbon tente, Mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır (Kartal) tente, kışlık kapatma kış bahçesi tentesi, asma germe tente, kasetli tente, iftar çadırı, şantiye çadırı, hangar çadırı, bahçe, balkon, plaj şemsiyesi ile diğer tente, çadır ve branda ürünleri imalatından oluşmaktadır.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Bateks Tente" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
 

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satışı, montajı ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

 
Bateks Tente
Tente - Çadır - Branda